4.9 15 15 anmeldelser GW50.0065
Special
På lager
  • days
Kr.1.342 Kr.1.970 31% OFF
  • Mærke: K&F Concept
  • GW50.0065
  • Varenr: GW50.0065
  • 1342
Funktioner
  • * Når du søger efter metaller, kan du, udover at se metalværdierne direkte på skærmen, også præcist bestemme objekternes position baseret på lydtypen, som er meget genkendelig, kontinuerlig og høj. Og den leveres med indbygget 3,5 mm og 6,5 mm universal hovedtelefonstik, hvilket gør det meget praktisk at bruge hovedtelefoner (medfølger ikke) i støjende omgivelser;
Kr.1.342
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
No Reason Return
metaldetektor
metaldetektorflåde
metaldetektor
metaldetektor sandskovl
metaldetektor sandskovl
Vandtæt søgespole:
Deus metaldetektor
11 tommer / 28 cm søgespole (udskiftelig):
undervandsmetaldetektorer
Anvendelse
metaldetektor til flåder
Specifikation
Magt9V (6F22) (medfølger ikke)
Driftsfrekvens19 kHz
Driftstemperatur-10 til +50 °C (14 til 122 grader F)
Driftsfugtighed0 - 90%
Diskrimination og balance på grund af forskelsbehandlingja
Produktmodel TX-850
Emballagestørrelse 54*23*11 cm
Emballagevægt 1800 g
Comparison
Rating 15 reviews. 17 reviews. 18 reviews. 19 reviews. 17 reviews. 6 reviews.
Price Kr.1.970 Kr.1.342 Kr.247 Kr.1.599 Kr.1.193 Kr.614 Kr.417 Kr.688 Kr.499 Kr.1.284 Kr.669
Model GW50.0065 GW50.0059 GW50.0096 GW50.0095 GW50.0062 GW50.0087
Detection Modes
Pinpoint
× ×
Indication Modes
Valve Stem Length Can Be Adjusted
× × ×
Probe Diameter
11" / 10" 6.1" 7.5" 5.5"
Whether It Is Waterproof Or Not
Advanced Functions
DISCrimination and Ground Banlance / Adjustable Sensitivity, Ground Balance Sensitive Control / /
Package Included
Remarks
Product Positioning
Primary Model Fully Waterproof Model Primary Model Children's Model Fully Waterproof Model
Anmeldelser (15)
5
Vi hygger os med ham
Vi hygger os med ham Vi hygger os med ham
Fantastisk guldmetaldetektor med god dybdeydelse
Det fungerer meget godt
Indikerer fantastisk! Det er sjovt
5
Begynder, tutorial, arbejde og nu vanedannende!
Top Desværre indeholder den ikke instruktioner på tysk
Den gør, hvad den skal
Alt er godt!
Alt er godt!
4
Hvor er høretelefonerne
God MD, i denne prisklasse
Super hurtigt tak
En meget stor enhed
FAQs
login eller opret konto for at bedømme
There are no faqs for this product.
Specifikation
Metal Detectors
Detection Modes All Metal, DISC, PP, Elimination
Pinpoint
Indication Modes LCD & Sound Indicator
Sensitivity US coin (12-15 Inches)
Probe Diameter 11"