4.8 19 19 anmeldelser GW50.0085
  • days
Kr.357 Kr.427 16% OFF
  • Mærke: K&F Concept
  • GW50.0085
  • Varenr: GW50.0085
  • 357
Funktioner
Kr.357
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
No Reason Return
Vigtigt
LCD- og lydindikation
Vandtæt søgespole
Letvægts & bærbar & sikker
Drej knappen i den modsatte retning, indtil SØG vises på skærmen, og bippen stopper, så stopper den.
Specifikation
Effekt: 9V (6F22) (Ikke inkluderet) Betjeningsfrekvens: 22KHz Driftstrøm: <50mA Følsomhed: >3 cm ved hatten Følsomhed: >5 cm (for et amerikansk kvartal)