4.8 40 40 anmeldelser KF13.066V14
  • days
Kr.599 Kr.955 37% OFF
  • Mærke: K&F Concept
  • Buy K&F Concept kamerarygsæk 20l til canon/nikon/sony/olympus-kamera, objektiv, droner, 15,6" bærbar, til fotografering/vandreture/rejser, sort online, worldwide free shipping and 30 days return guarantee.
  • KF13.066V14
  • Varenr: KF13.066V14
  • 599
Funktioner
  • * 【Hold et kamera med tre linser, et stativ og dronesæt 】 Med en lastekapacitet på 20L og en indvendig dimension på 10" Lx6" Wx11" H (26x16x28cm), har denne kamerarygsæk plads til en Canon r5 med et påsat 70-200 mm objektiv , to linser, et DJI Mini 3 Pro sæt, batterier, kabler osv. Et stativ eller monopod kan holdes i en sidelomme.
  • * 【Organiseret, men fleksibel opbevaring】 Hoveddelen af ​​K&F Concept kamerarygsækken er opdelt i tre dele, til dit kamera og udstyr, en 15,6" bærbar computer og andre personlige ejendele. Med den aftagelige opdeler kan kamerarygsækken tilpasses til organiseret , rimelig opbevaring til din rejse og fotografering.
Kr.599
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
1
Anmeldelser (40)
5
Meget tilfreds med køb.
5
Velgennemtænkt, beskyttende og nem at bære rygsæk
Grib & gå kamerataske
Udmærket
Grib & gå kamerataske Grib & gå kamerataske Grib & gå kamerataske
Den gør, hvad der står på dåsen
4
Komfortabel, nem brugbar taske
Virkelig tilfreds med denne taske - har ikke haft meget tid til at prøve det endnu, men kvaliteten er fremragende og ser ud som om den skal vare længe. Det ser lille ud, men er stort nok til alt mit kameraudstyr, og det passer også perfekt til min 13" XPS-bærbare computer. Når det er sagt, ville jeg ønske, at den forreste bærbare lomme var mere polstret, den er ikke tynd, men den er heller ikke ligefrem tyk - forhåbentlig vil den beskytte min bærbare computer tilstrækkeligt, hvis posen falder på forsiden, men jeg vil ikke teste den med 2k værd af bærbar computer indeni ... Bortset fra det er jeg virkelig tilfreds med dette køb - andre poser, jeg kiggede på, var over 100, så det ser ud til at være et godt køb.