5 24 24 anmeldelser KF13.157V1
Special
På lager
  • days
Kr.399 Kr.599 33% OFF
Mærke: K&F Concept
  • KF13.157V1
  • Varenr: KF13.157V1
  • 399
Funktioner
  • * 【Flere Måder at Bære Tasken På】Med en størrelse på 332215 cm / 13,1"*8,8"*6" og en kapacitet på 10L, kan K&F Concept Alpha Camera Sling Bag nemt rumme et kamera og to objektiver. Med sin alsidige funktion kan denne kamerataske bruges som skuldertaske, crossbody taske, mavetaske, brysttaske eller håndtaske.
  • * 【All-round Beskyttelse】K&F Concept Alpha Camera Sling Bag er lavet af vandtæt, ridsefast og slidstærkt stof, med fleksible rum til dit professionelle fotografiudstyr og tilbehør. Denne sling kamerataske bruger 10 mm høj-densitets EPE stødabsorberende bomuld og giver effektiv beskyttelse af dit udstyr mod skader. Det aftagelige rum er praktisk ikke kun til professionelt EVA-kameraobjektiv, men også til både daglig pendling og professionel fotografering.
  • * 【Behagelig at Bære】Skulderremmene på kameratasken kan justeres op til 130 cm / 51". De er designet til at være længere og bredere end de fleste kameratasker på markedet, så de passer til en bred vifte af kropsformer. Den magnetiske sikkerhedsspænde kan holde op til 60 kg / 132 lbs, og den justerbare brystrem holder rygsækken tæt til din krop, hvilket gør det nemt at vandre i lange perioder uden at tasken ryster.
Kr.399
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
No Reason Return
Brand Story
1
Anmeldelser (24)
5
Praktisk!
Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk!
Rigtig fin taske med et par fejl
5
Perfekt til gadefotografering
Perfekt til rejser
Jeg tilbragte 5 dage i Argentina, og jeg var i stand til at tage mit Nikon D3500-kamera med et 70-300 objektiv, et 18-55 og et 50 mm, GoPro, AirPods, nøgler, og jeg var i stand til at tage dagens souvenirs. Det er meget behageligt og praktisk, jeg anbefaler det.