5 24 24 anmeldelser KF13.157V6
Special
På lager
  • days
Kr.399 Kr.599 33% OFF
Mærke: K&F Concept
  • KF13.157V6
  • Varenr: KF13.157V6
  • 399
Funktioner
  • * 【Flere måder at bære tasken på】 Med en størrelse på 33*22*15 cm / 13.1"*8.8"*6", har K&F Concept Alpha Camera Sling Bag en kapacitet på 10L og kan nemt rumme et kamera og to objektiver. Med sin alsidig funktion, denne kameraslyngetaske kan bruges som en skuldertaske, en crossbody-taske, en taljetaske, en brysttaske eller en håndtaske.
  • * 【All-around beskyttelse】 K&F Concept Alpha Camera Sling Bag er lavet af vandtæt, ridse- og slidbestandigt stof med fleksible rum til dit professionelle fotograferingsudstyr og tilbehør. Denne sling-kamerataske bruger 10 mm højdensitet EPE stødsikker bomuld, og giver alsidig effektiv beskyttelse af dit udstyr mod skader. Aftageligt rum er praktisk ikke kun til professionelt EVA-kameraobjektiv, men også til både daglig pendling og professionel fotografering.
  • * 【Komfortable at bære】 Skulderremmene på kameraslyngetasken kan justeres op til 130 cm / 51". De er designet til at være længere og bredere end de fleste kameraslyngetasker på markedet, så de er velegnede til en lang række kropsformer Det magnetiske sikkerhedsspænde kan holde op til 60 kg, og den justerbare brystrem holder rygsækken tæt til din krop, hvilket gør det nemt at vandre i lange perioder uden at ryste.
Kr.399
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
No Reason Return
Brand Story
1
Anmeldelser (24)
5
Praktisk!
Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk! Praktisk!
Rigtig fin taske med et par fejl
5
Perfekt til gadefotografering
Perfekt til rejser
Jeg tilbragte 5 dage i Argentina, og jeg var i stand til at tage mit Nikon D3500-kamera med et 70-300 objektiv, et 18-55 og et 50 mm, GoPro, AirPods, nøgler, og jeg var i stand til at tage dagens souvenirs. Det er meget behageligt og praktisk, jeg anbefaler det.