5 14 14 anmeldelser KF01.2630V1
På lager
On Sale
Kr.126 Kr.138
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
New customer gift package
&Gratis fragt til Denmark
  • Mærke: K&F Concept
  • KF01.2630V1
  • Varenr: KF01.2630V1
  • 126
Forårsrabat
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Funktioner
  • * 【Bred kompatibilitet】 Dette ND100000 solfilter 588 mm er kompatibelt med alle objektiver med 58 mm frontgevind. Tjek dit objektivs frontgevindstørrelse før køb. Størrelsesnummeret er altid foran et "Ø"-symbol (diameter), normalt markeret et sted på linsecylinderen, der er trykt under linsehætten.
Kr.126
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
1
Anmeldelser (14)
5
Fantastisk til solformørkelse
Det var fantastisk. Jeg brugte det til at fange solformørkelsen og opbevarede mit objektiv sikkert.
Fantastisk til solformørkelse Fantastisk til solformørkelse
Farveneutral og meget skarp.
Jeg havde et Celestron solfilter, som havde et orange skær, og det lod mig ikke tage skarpe billeder. Jeg købte dette, og endelig fik jeg farveneutrale, skarpe billeder. Vedhæftet eksempel taget med en Fuji APS-C 26Mpix-sensor med et 300 mm objektiv og 1,4x telekonverter (svarende til 630 mm).