4.9 90 90 anmeldelser KF13.066V10
Special
På lager
  • days
Kr.599 Kr.1.250 52% OFF
DK levering
Tax Free
New customer gift package
To Danmark Expedited Shipping 3-5 business days
Mærke: K&F Concept
  • KF13.066V10
  • Varenr: KF13.066V10
  • 599
Funktioner
  • * 【Stor kapacitet】 Størrelsen er 29 * 17 * 44 cm, som kan rumme en 15,6" computer, 2 sæt tøj, et kamera og flere objektiver, nettovægt: 1,03 kg.
  • * 【Omhyggelig design】 10 mm høj-densitet EPE perle-skum, beskytter effektivt dine maskiner og udstyr mod skader på alle områder.
Kr.599
Shipping
Sale
Forårsrabat
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
No Reason Return
Ofte købt sammen
Brand Story
K&F Concept Vandtæt kamerarygsæk
Praktisk kapacitet
Praktisk kapacitet
Tilbage åbning
Tilbage åbning
10 mm Tykkede og justerbare skillevægge kan være mere effektive til at beskytte dit fotografiske udstyr.
Letvægts kamera rygsæk
Letvægts kamera rygsæk
Åndbart luftnet
Åndbart luftnet
Vandtæt materiale og nanokølende materiale frigør dine skuldre for en mere behagelig pasform.
Hurtig adgang
Hurtig adgang
Regnslag
Regnslag
Beskytter dit kamera mod vand, snavs og støv.
S-formet skulderrem
S-formet skulderrem
Justerbar komfortabel skulderrem.
Comparison
Rating 90 reviews. 40 reviews.
Price Kr.1.250 Kr.599 Kr.399
Model KF13.066V10 KF13.066
Kamera-støtterem
Yes Yes
Kamerarum
1 1
Objektivrum
2 2+
Laptop rum Skærmstørrelse
15.6 inch 14.4 inch
Udvendige dimensioner
26*16*44cm 26*17*44cm
Udvendigt materiale
Polyester Polyester
Type af lukning
Buckle Metal magnetic button
Yes Yes
Vægt
1.03kg 0.96kg
Maksimalt volumen
15L
Anmeldelser (90)
5
En rygsæk der inspirerer! Gennemtænkt og stærkt anbefalet til længere ture.
Fantastisk design, god kvalitet
Fantastisk design, god kvalitet Fantastisk design, god kvalitet
Stilfuld
Stilfuld
5
Simpelthen en TOP kamera rygsæk!
Perfekt rygsæk til fotoudstyr
Smuk fotorygsæk uden det typiske fotorygsæk-look med praktiske rum til laptop og tablet
Perfekt rygsæk til kameraer mv.
Fin kamera rygsæk
Fin kamera rygsæk
Højkvalitetstaske også til hverdagsbrug.
Kompakt rejseledsager
Kompakt rejseledsager Kompakt rejseledsager Kompakt rejseledsager Kompakt rejseledsager
Galleri
Disse billeder tilhører K & F Concept slutbrugere.
FAQs
login eller opret konto for at bedømme
There are no faqs for this product.
Video
KF13.066V10
Specifikation
Bag Compartment
Bærings-/transportmuligheder Backpack
Kamera-støtterem Yes
Kamerarum 1
Objektivrum 2
Laptop rum Skærmstørrelse 15.6 inch