KF01.K105V6
På lager
On Sale
Kr.205 Kr.246
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
New customer gift package
&Gratis fragt til Denmark
  • Mærke: K&F Concept
  • Buy K&F Concept 105 mm mcuv-filter med ultratynd trapezformet rammebelægning og støvsugerklud i nano-klear-serien online, worldwide free shipping and 30 days return guarantee.
  • KF01.K105V6
  • Varenr: KF01.K105V6
  • 205
Forårsrabat
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Funktioner
  • * 【Vidvinkelobjektiv uden vignettering】UV-filteret er kun 3,3 mm tykt med dobbeltsidet poleringsteknologi sikrer, at billederne stadig er klare nok, selv med teleobjektivet.
  • * 【Bemærk】Dette UV-filter passer kun til et 105 mm kameraobjektiv. Kontroller venligst din objektivstørrelse, før du bestiller. Tallet ved siden af ​​Ø-symbolet (diameter) repræsenterer din objektivstørrelse. Vælg venligst filter af samme størrelse.
Kr.205
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
1
Anmeldelser (0)
5
Fantastisk til prisen - let gulning, vignet og knap mærkbart tab af skarphed
Beskytter linsen mere UV-stråling til en rimelig pris
God beskyttelse til linsen, UV gør jobbet, du kan sætte linsedækslet på igen. Rigtig pris.
God beskyttelse til linsen
5
stort filter
stort filter stort filter stort filter stort filter stort filter stort filter
Det ligner et skiferobjekt for mig.
Linse snavs
Det er godt nok til at beskytte objektivet og hjælper med at tage billeder i god kvalitet.
Linse snavs Linse snavs Linse snavs
God beskyttelse af linsen
God beskyttelse af linsen
En vinder
En vinder En vinder En vinder En vinder En vinder En vinder
UV FILTER
købte dette filter til mit 50 mm Canon 1.8 (49 mm diameter). Jeg besluttede at købe det for at beskytte objektivet mod ridser og støv og for at have en højere kontrast på billederne. Det købte filter klarer disse opgaver fuldt ud, derudover er materialerne modstandsdygtige og prisen er meget konkurrencedygtig i forhold til filtre fra andre mærker. Jeg anbefaler at købe.