5 120 120 anmeldelser KF01.K72V2
På lager
On Sale
Kr.188 Kr.299
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
New customer gift package
To Danmark Expedited Shipping 3-5 business days
Mærke: K&F Concept
  • Buy K&F Concept 72 mm mcuv-filter ultratyndt, trapezformet rammebelægning med en støvsugerklud nano-klear-serien online, worldwide free shipping and 30 days return guarantee.
  • KF01.K72V2
  • Varenr: KF01.K72V2
  • 188
Forårsrabat
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Funktioner
Kr.188
Shipping
Sale
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
1
Anmeldelser (120)
UV FILTER
købte dette filter til mit 50 mm Canon 1.8 (49 mm diameter). Jeg besluttede at købe det for at beskytte objektivet mod ridser og støv og for at have en højere kontrast på billederne. Det købte filter klarer disse opgaver fuldt ud, derudover er materialerne modstandsdygtige og prisen er meget konkurrencedygtig i forhold til filtre fra andre mærker. Jeg anbefaler at købe.
A
Begge gevind er 67 mm for at fastgøre ekstra filtre.
Show More
Filteret skal have en gevinddiameter på 52 mm på FZ300. Filteret skal derfor bestilles i størrelse 52mm!