5 50 50 anmeldelser KF01.K39V2
På lager
On Sale
Kr.79 Kr.99
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Kun 72 timer – Spar op til 20% før det slutter
Mærke: K&F Concept
  • Buy K&F Concept 39 mm mcuv-filter ultratyndt trapezformet rammebelægning med en støvsugerklud nano-klear-serien online, worldwide free shipping and 30 days return guarantee.
  • KF01.K39V2
  • Varenr: KF01.K39V2
  • 79
Forårsrabat
Køb mere – Spar mere
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
Funktioner
Kr.79
Køb 2 – Spar 10%
Køb 3 – Spar 15%
Køb 5 – Spar 18%
Køb 8 – Spar 20%
No Reason Return
Brand Story
1
Anmeldelser (50)
UV FILTER
købte dette filter til mit 50 mm Canon 1.8 (49 mm diameter). Jeg besluttede at købe det for at beskytte objektivet mod ridser og støv og for at have en højere kontrast på billederne. Det købte filter klarer disse opgaver fuldt ud, derudover er materialerne modstandsdygtige og prisen er meget konkurrencedygtig i forhold til filtre fra andre mærker. Jeg anbefaler at købe.
UV FILTER UV FILTER UV FILTER UV FILTER UV FILTER
Beskyttende funktion og flotte farver
Beskyttende funktion og flotte farver Beskyttende funktion og flotte farver
FAQs
login eller opret konto for at bedømme
A
Har kun et lag glas, men er multibelagt
Show More
A
Begge gevind er 67 mm for at fastgøre ekstra filtre.
Show More
Filteret skal have en gevinddiameter på 52 mm på FZ300. Filteret skal derfor bestilles i størrelse 52mm!